Opis szczegółowy
SZYNKA EKSPORTAWA Z PIERSI KURCZAKA
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z piersi kurczaka 90 %, białko serwatkowe, sól; glukoza, stabilizator: difosforany; aromaty ( zawierają soję, mleko łącznie z laktozą), skrobia modyfikowana, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy; regulator kwasowości: chlorek potasu; ekstrakty przypraw, ocet, błonnik pszenny bezglutenowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex kutno sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00 – 613 warszawa oddział k1 w kutnie ulica i numer: intermodalna 8 kod pocztowy i miasto: 99-300 kutno pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Zawartość surowca wtórnego | Laminat PET/PE 0%, Inne polimery 35%, Papier 0% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 558 kJ |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |