Opis szczegółowy
Szynka wieprzowa, formowana z połączonych kawałków mięsa, parzona, plastrowana. Opakowania VAC 100 g.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu wytworzono ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, ekstrakty: owoców, warzyw i przypraw; aromaty, glukoza może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w morlinach ulica i numer: morliny 15 kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Zawartość surowca wtórnego | Inne polimery 0%, Inne polimery 0%, Papier 0% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 437 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości