Opis szczegółowy
Produkt drobiowy, homogenizowany, parzony, plasterkowany, zamknięty w atmosferze gazów ochronnych.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso z indyka 46 %, woda, skóry z indyka, skrobia, sól spożywcza, białko sojowe, substancja zagęszczająca: e 407; glukoza, stabilizator: e 451, maltodekstryna, białka mleka, błonnik bambusowy, przeciwutleniacz: e 316; wzmacniacze smaku: e 621, e 627, e 631; aromaty, aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: e 250; ekstrakt drożdży. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| If Sliced | YES |
| Is Ready To Be Consumed | YES |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmb białystok sp. z o.o. sp. komandytowa ulica i numer: pozioma 6 kod pocztowy i miasto: 15-558 białystok pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1575 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 441 kJ |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,4 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Metoda obliczeniowa |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E407 Karagen, E451 Trifosforany, E316 Izoaskorbinian sodu, E621 Glutaminian monosodowy, E627 Guanylan disodowy, E631 Inozynian disodowy, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Wzmacniacz smaku, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |