Szynka bez konserwantów 440 g Dolina Dobra X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szynka bez konserwantów Dolina Dobra
Nie zawiera konserwantów i jest przygotowana ze 105 g mięsa. Podobnie jak inne produkty Dolina Dobra, wyprodukowana jest z mięsa pochodzącego z hodowli bez antybiotyków i pasz bez GMO, a wszystko to zachowując zerowy ślad węglowy. Dodatkowo tacki, w które pakujemy nasze produkty przetworzone pochodzą z recyklingu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki(100 g produktu otrzymano ze 105 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, cukier, glukoza, błonnik pszenny bezglutenowy, białko wieprzowe, susz owoców aceroli, ekstrakty przypraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 440 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-082 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Goodvalley Sp. z o.o. Ulica i numer: Młyńska 43B Kod pocztowy i miasto: 77-320 Przechlewo PL |
| Krótki opis marketingowy | Nie zawiera konserwantów i jest przygotowana ze 105 g mięsa. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 176 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 733 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|