Szynka bauern plastry 80 g Wein X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szynka wieprzowa.
Wędzona dymem z drewna bukowego.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Szynka wieprzowa, sól spożywcza, dekstroza, pzrzyprawy, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca (E250). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawna Ulica i numer: Bierutowska 29 Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 306 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,55 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1014 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 101 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 5,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |