Szynka Serrano 10*65g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szynka wieprzowa, surowa, dojrzewająca, suszona. Pakowano w atmosferze ochronnej. Produkt bez laktozy i bezglutenowy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowano ze 152g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe, sól, cukier, substancje konserwujące: azotyn sodu, azotan potasu; przeciwutleniacz: askorbinian sodu. pakowano w atmosferze ochronnej. produkt bez laktozy i bezglutenowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 65 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 971 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 30 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |