Szynka Konserwowa Plastry 1 kg Bell
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (54%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, błonnik pszenny, białko sojowe, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma (E407a); regulator kwasowości: octany sodu (E262); stabilizator: trifosforany (E451); białko wieprzowe kolagenowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy (E621); glukoza, maltodekstryna, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu (E316); aromaty, ekstrakty roślinne, substancja konserwująca: azotyn sodu (E250). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Producent: | Bell Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Mokra 11Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 389 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |