Szprot podwędzany w oleju winter Graal 170 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Szprot podwędzany 60%(ryba sprattus sprattus (spr), złowione w morzu północno-wschodni atlantyk fao 27 lub morze bałtyckie fao 27 iiid, narzędzie połowowe: włoki pelagiczne (otm), olej rzepakowy, sól. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Producent: | GRAAL SAUlica i numer: ZACHODNIA 22Kod pocztowy i miasto: 84-200 WEJHEROWO PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 431 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1778 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 43 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy
| Witamina B12 | 12,3 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 360 %RWS |
| Witamina D | 18 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |