'Szkocka Whisky Blended Label 5 40% 700 ML X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
LABEL 5 to szkocka whisky typu blended. Należy do 10 największych marek szkockiej whisky na Świecie, a firma La Martiniquaise do 5 największych producentów szkockiej whisky. LABEL 5 to whisky o niezwykłej jakości i wysokiej zawartości single malts, które pochodzą z jednej z najbardziej znanych i cenionych destylarni Glen Moray w regionie Speyside będącej własnością firmy, co pozwala na pełną kontrolę nad procesem produkcji. Wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody zdobyte na międzynarodowych konkursach. Delikatna w smaku wzbogacona dymnymi nutami torfu i owocowymi aromatami. LABEL 5 to marka globalna dostępna w ponad 100 krajach na całym świecie.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |