Szklanki do napojów MODERN 620ml_6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szklanki do napojów MODERN 620ml
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 620 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krosno glass s. a. ulica i numer: tysiąclecia 13 kod pocztowy i miasto: 38-400 krosno pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 267 x 174 x 180 mm |
| Zawartość zestawu | 6 szklanek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |