Szczytno Kasza jęczmienna perłowa średnia 400g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kasza jęczmienna perłowa marki Melvit gości na polskich stołach od ponad 50 lat. Spośród wszystkich kasz ma najwięcej błonnika, który oczyszcza organizm z toksyn. Jedzona codziennie na obiad obniża cholesterol.
Parametry produktu
| Typ | Jęczmienna perłowa |
|---|---|
| Rodzaj | Nieporcjowana |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kasza jęczmienna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | do 24 godzin warunki otoczenia |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Wymaga obróbki termicznej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1429 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach swoisty, niedopuszczalne stęchły lub inny i nieswoisty. |
|---|