Syrop Monzini kokos 1L z pompką X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Syrop Monzini o smaku kokosowym 1L z pompką
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Kokosowy |
| Składniki | syrop glukozowo-fruktozowy (GF)* i/lub (S)*, woda, zagęszczony sok cytrynowy, aromat, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), aromat kokosowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Excellence SA Ulica i numer: Lipa 20A Kod pocztowy i miasto: 95-010 Stryków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Jako dodatek do drinków |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożywać rozcieńczone w stosunku 1 część syropu i 9 części wody |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1462 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 366 kJ |
| Wielkość porcji | 25 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 86 g |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 40 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|