Sweet'nFun Minecraft Bang Bang Fizzy Gum 22,5 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Cukierki i gumy do żucia
Parametry produktu
| Typ | Cukierki, Draże, Cukierki do żucia |
|---|---|
| Smak | Owocowy, Kwaśny |
| Zawartość netto | 22,5 g |
| Dodatki | Guma do żucia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Maroko |
| Składniki | Cukier, dekstroza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu; baza gumowa, glukoza, substancja zagęszczająca: guma arabska; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu; emulgator: lecytyna słonecznikowa; substancje glazurujące: wosk carnauba; wzmacniacz smaku: aspartam *; aromaty, barwniki: karmin, chlorofilina miedziowa, ekstrakt z papryki, kurkumina. *zawiera źródło fenyloalaniny. może zawierać śladowe ilości soi. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maxco distribution sp. z o.o. ulica i numer: gliwicka 6/3 kod pocztowy i miasto: 40-079 katowice pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 19200 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 960 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1422 kJ |
| Wielkość porcji | 22,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,41 g |
| Cukry | 83 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera źródło fenyloalaniny, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |