Suszarka na pranie Vileda Sunset
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Suszarka balkonowa Sunset została stworzona z myślą o rozwieszaniu świeżego prania na balkonie, przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.
Pozioma suszarka na pranie Vileda posiada wytrzymałe, regulowane ramiona co ułatwia rozłożenie jej na każdym balkonie, a dodatkowe osłonki zapobiegają zarysowaniu powierzchni. Suszarka składana Sunset została wyposażona w dodatkowy wieszak na drobną bieliznę, umożliwiając szybsze suszenie. Silne ramiona suszarki do bielizny zapewniają stabilne rozwieszenie prania. Dzięki wykorzystaniu technologii azotowej suszarka na balkon Sunset jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Jej niewielkie wymiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie suszarki balkonowej Sunset w dowolnym miejscu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ścienna |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Łączna powierzchnia suszenia | 10 m |
| Waga jednostkowa brutto | 1,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fhp vileda sp. z o.o. ulica i numer: puławska 182 kod pocztowy i miasto: 02-670 warszawa pl |
| Wymiary rozłożonej suszarki (SxWxG) | 109 x 28 x 81 cm |
| Wymiary złożonej suszarki (SxWxG) | 109 x 4 x 56 cm |
| Okres gwarancji | 3 lat (rok) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 8 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 48 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |