Suszarka Vileda Infinity Flex Ultimate
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Suszarka Vileda Infinity Flex Ultimate to idealne rozwiązanie do suszenia prania. Niezależnie czy masz do wysuszenia standardowe elementy garderoby czy wyjątkowo duże gabaryty jak pościel, Infinity możesz rozsunąć i dostosować do wielkości Twojego prania. Elegancki czarny kolor idealnie wpasuje się w każde wnętrze.
Stylowy czarny kolor
Do 30 m powierzchni suszenia, idealna dla rodzin
Rozsuwane teleskopowe linki od 117 cm do 205 cm
Podwyższony stelaż: idealny do suszenia długich ubrań,
Linki XXL zapobiegają powstawaniu zagnieceń na praniu
Bardzo stabilna i łatwa w użyciu
Gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania
Parametry produktu
| Rodzaj | Stojąca |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Łączna powierzchnia suszenia | 30 m |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | Karton |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Rozliczenie w kartonach |
| Waga jednostkowa brutto | 5,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fhp vileda sp. z o.o. ulica i numer: puławska 182 kod pocztowy i miasto: 02-670 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Suszarka vileda infinity flex ultimate |
| Wymiary rozłożonej suszarki (SxWxG) | 56 x 8 x 122 cm |
| Wymiary złożonej suszarki (SxWxG) | 216 x 128 x 56 cm |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 16 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |