Sushi kampai 610 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 610 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ryż gotowany 64,6% [woda, ryż, ocet ryżowy (woda, ocet z destylacji alkoholowej, ryż, sól), cukier, trehaloza, sól], łosoś atlantycki 11,8% (Salmo salar) [łosoś atlantycki 90%, woda, soja, sól, pszenica, syrop glukozowo-fruktozowy, alkohol, cytryna, imbir, ocet winny, czerwona ostra papryka tabasco, sól, czosnek], rzodkiew marynowana 3,7% [rzodkiew, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, kwas cytrynowy; substancje konserwujące: sorbinian potasu, pirosiaczyn sodu (zawiera siarczyny); substancje słodzące: sacharyna, acesulfam K, aspartam; barwnik: ryboflawina], krewetki gotowane 2,8% (Litopenoeus vannamei) (krewetki, sól), cukinia 1,4%, serek twarogowy (ser twarogowy, sól), szczypior 1%, imitacja kawioru z ekstraktu z wodorostów 0,8% (ekstrakt z wodorostów, woda, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; stabilizator: guma ksantanowa; substancje konserujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny), sałata, tykwa marynowana 0,3% [tykwa, cukier, sos sojowy (woda, odtłuszczona soja, pszenica, sól), skrobia kukurydziana modyfikowana, barwniki: karmel, regulator kwasowości: kwas cytrynowy], wasabi (chrzan, gorczyca, skrobia kukurydziana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, barwniki: kurkuma, spirulina), wodorosty morskie, sezam 0,02%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Producent: | Doppelt Piątek i Nogacz Sp. K.Ulica i numer: Ostrowska 380DKod pocztowy i miasto: 61-312 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 142 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 600 kJ |
| Wielkość porcji | 152,5 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 7,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |