Surówka buraczek z delikatną cebulką polska 300 g grześkowiak
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | buraczek gotowany (81%), cebulka delikatna (11%), cukier, olej rzepakowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy. Może zawierać gorczycę, seler i żółtko jaja. |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | Świeże i Zielone Sp. z o.o. Sp.k.Ulica i numer: Śremska 29Kod pocztowy i miasto: 62-035 Kórnik PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 351 kJ |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |