Suplement diety w płynie z witaminą C o smaku malinowym. 3L 12 szt.
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Excellence Syrop o smaku malinowym 3L z pompką
Parametry produktu
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy |
| Składniki | Cukier (s)* i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (gf)*, soki 31,6% (z czarnej marchwi, malinowy 4,7%) z zagęszczonych soków, woda, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), witamina c (kwas l-askorbinowy). *litery s i/lub gf umieszczone przy numerze partii produkcyjnej oznaczają użyty do produkcji składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,96 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Excellence SA Ulica i numer: Lipa 20A Kod pocztowy i miasto: 95-010 Stryków PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 162 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać w rozcieńczeniu z wodą lub jako dodatek do herbaty |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożywać trzy razy dziennie po 25 ml syropu (25 ml tj. ok 5 łyżeczek). 25 ml syropu zawiera 20 mg witaminy c (25% rws**), a dzienna porcja 75 ml zawiera 60 mg witaminy c (75% rws**). nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. zachęcamy do zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. aby mieć dobre zdrowie, trzeba o nie dbać regularnie. suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 175 kJ |
| Wielkość porcji | 25 ml |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (skrobia) | 0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 120 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 80 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 100 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny) |
|---|