Opis szczegółowy
Burgery z łososia wędzonego z przyprawą paprykową
Parametry produktu
| Składniki | Łosoś atlantycki 93% (salmo salar – wyhodowane w norwegii), przyprawy (zawierają gorczycę), sól, papryka 0,6%, substancja zagęszczająca: e407; izolat białka sojowego, glukoza, aromaty, przeciwutleniacz: e301. |
| Gatunek ryby | Łosoś |
| Skóra | Bez skóry |
| Filetowanie | Filety |
| Sposób przetworzenia | Wędzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Norwegia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Salmo salar |
| Sposób wędzenia | na ciepło |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałek fileta |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 875 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |