'Suntory Whisky Toki 700ml 43% X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Suntory Whisky Toki to wyjątkowa mieszanka
starannie wyselekcjonowanych whisky
z uznanych na całym świecie destylarni Hakushu,
Yamazaki i Chita House of Suntory. Suntory
Whisky Toki reprezentuje tradycję i dziedzictwo
Domu, ponieważ cechuje je kwintesencja
mieszanki Suntory: wyjątkowa równowaga,
harmonia i jedność. Kwestionuje także konwencję
whisky poprzez ponowne przemyślenie hierarchii
jej składników. Dwa filary to słodowa Hakushu
z beczek z amerykańskiego białego dębu
i ciężkiej whisky zbożowej Chita. Całości dopełnia
single malt Yamazaki, tworząc whisky, która jest
przełomowa i ponadczasowa. Nadzorowany przez
trzecią generację Master Blender, a jednocześnie
prawnuka założyciela, Shingo Torii, i opracowany
przez czwartego Master Blendera Shinji Fukuyo.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Orientalny |
| Serwowanie | Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 43 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Japonia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Krótki opis marketingowy | Suntory Whisky Toki 700ml 43% |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 30 ml |