Opis szczegółowy
Sunquick to wyjątkowy koncentrat napoju dla całej rodziny o wysokiej zawartości soku owocowego. Niepowtarzalny smak prawdziwych owoców sprawił, że Sunquick jest bardzo popularnym napojem w milionach gospodarstw domowych na całym świecie. Jest łatwy w użyciu, wygodny w transporcie i ekonomiczny. 1 butelka Sunquick Mandarynka 700 ml to ponad 7 litrów gotowego napoju dla całej rodziny! Sunquick stanowi doskonałą alternatywę dla nektarów i soków gotowych do picia. Idealny o przygotowania napoju, dodatek do drinków, herbaty, sosów, jogurtów, sorbetów, lodów i innych deserów.
Parametry produktu
| Pojemność | 700 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Mandarynkowy |
| Składniki | Cukier, sok owocowy z zagęszczonego soku owocowego (50%) (mandarynka (26%), jabłko), regulator kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany potasu), woda, środki aromatyzujące zawierające substancje z mleka, stabilizator (guma celulozowa, guma guar, pektyny), substancja konserwująca (pirosiarczyn sodu, sorbinian potasu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), barwnik (beta-karoten, beta-apo-8'-karotenal). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1357 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |