Opis szczegółowy
KIEŁBASA WIEPRZOWA, GRUBO ROZDROBNIONA, WĘDZONA, PARZONA, SUSZONA W PLASTRACH. PRODUKT BEZGLUTENOWY.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 143 g mięsa wieprzowego z szynki. składniki: mięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-004-034 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 767 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 230 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |