Sucha krakowska z fileta indyka z dodatkiem wieprzowiny 90g Olewnik X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
KIEŁBASA DROBIOWO-WIEPRZOWA, GRUBO ROZDROBIONA, WĘDZONA, PARZONA, SUSZONA, W PLASTRACH.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Indyk, Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 143 g mięsa, w tym z 130 g mięsa z fileta z piersi indyka i 13 g mięsa wieprzowego. składniki: mięso z fileta z piersi indyka, mięso wieprzowe, sól, cukier, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), przyprawy, ekstrakty przypraw, czosnek, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OLEWNIK Sp. z o.o. Ulica i numer: Świerczynek 10A Kod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 185 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 780 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 32 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|