Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona, o gramaturze 90 g, w plastrach. Produkt otrzymany z batonu (Ø 60), poddanego plastrowaniu. W opakowaniu znajduje się 15 sztuk plastrów. Konsystencja ścisła, twarda. Barwa mięsa czerwona do ciemnoczerwonej, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczny dla kiełbasy z mięsa wieprzowego peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słony. Wyczuwalny smak i zapach użytych przypraw, niedopuszczalny smak i zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy.
Kiełbasa drobiowo-wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona, o gramaturze 90 g, w plastrach. Produkt otrzymany z batonu (Ø 60), poddanego plastrowaniu. W opakowaniu znajduje się 15 sztuk plastrów. Konsystencja ścisła, twarda. Barwa na przekroju od jasnoróżowej do ciemnoczerwonej. Smak i zapach charakterystyczny dla kiełbasy z mięsa drobiowo - wieprzowego peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słony. Wyczuwalny smak i zapach użytych przypraw, niedopuszczalny smak i zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Mieszany, Kurczak, Wieprzowina |
| Smak | Mieszany, Kurczak, Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | Sucha krakowska z szynki mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu wyprodukowano ze 143 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję, zboża zawierające gluten. sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny mięso z fileta z kurczaka, mięso wieprzowe (100 g produktu wyprodukowano ze 130 g mięsa z fileta z kurczaka i 13 g mięsa wieprzowego), sól, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), przyprawy, ekstrakty przypraw, glukoza, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję, zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OLEWNIK Sp. z o.o.
Ulica i numer: Świerczynek 10A
Kod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 767 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |