'Stumbras Vodka 40% 100 ml X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wódka czysta Stumbras Centenary powstała w 100-tną rocznicę założenia litewskiej wytwórni wódek AB Stumbras, aby uczcić wiekowe doświadczenie fabryki w produkcji mocnych alkoholi. O nieskazitelnej czystości, przeźroczystości i walorach smakowych trunku decydują najwyższej jakości składniki oraz proces filtrowania alkoholu metodą . W butelce umieszczony jest kłos zboża, pochodzący z uprawy w gospodarstwie ekologicznym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Serwowanie | Aperitif, Baranina, Cielęcina, Dania jarskie, Dania pikantne, Desery, Drób, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Owoce morza, Pasztety, Przystawki, Ryby, Ryby z grilla, Sałatki, Sery, Sery pleśniowe, Sushi, Wędliny, Drinki, Koktajle, Samodzielnie |
| Pojemność | 100 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |