'Stock Prosecco 0,2 l X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Stock Prosecco Treviso to lekkie, wytrawne
wino musujące o zawartości 11%,
pochodzące z malowniczej włoskiej
prowincji Treviso, leżącego w samym
sercu regionu Veneto – jedynego
miejsca na świecie, gdzie produkuje się
ten trunek. Klasyczne złoto i czerń
nadają opakowaniu elegancji,
a precyzja i dbałość o detale są
widoczne na wszystkich jego
elementach. Dodatkowo stylowa,
ciemnozielona butelka z czarnym
korkiem sprawia, że ten wyjątkowy
produkt pasuje do wielu okazji.
Wyśmienity jako aperitif, jako przyjemny
akcent przy spotkaniu z przyjaciółmi,
doskonale sprawdzi się również jako
elegancki prezent.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 200 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Treviso |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: prosta 70 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |