Steki Z Uda Indyka 320g Indykpol
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
BURGERY Z INDYKA
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Indyk |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mięso mielone |
| Skóra | nie dotyczy |
| Kości | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 320 g |
| Składniki | Mięso z uda indyka 85%, woda 11%, przyprawy, aromaty, sól, cukier, ekstrakty przypraw, błonniki roślinne (z babki płesznik i grochu), skrobia grochowa, ekstrakty soków owocowych (pomarańczowy, z papai), proszek jabłkowy. produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę, soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | -1 - 2 °C |
| Stopień rozdrobnienia | Cięte |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 124 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 520 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |