Staropolanka woda gazowana 1,5 litra 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm, zapewniając mu odpowiedni poziom nawodnienia i składników mineralnych, sięgaj po wodę mineralną Staropolanka.
Pamiętaj, że Twój organizm składa się w 80% z wody, a zalecana dzienna dawka spożycia wody wynosi 2 l! Staropolanka to woda dla wszystkich i można ją pić bez żadnych ograniczeń, dbając jednocześnie o zdrowie. Zawiera niepowtarzalną kompozycję minerałów, która wspomaga pracę ciała i umysłu. Jest i pierwotnie czysta mikrobiologicznie, ponieważ pochodzi prosto z serca Gór Stołowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Typ chemiczny | Wapniowa, Wodorowęglanowa |
| Skład dodatkowy | Ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 1100 mg/l . woda średniozmineralizowana, zawierająca wodorowęglany i wapń, napowietrzana, filtrowana, w procesie rozlewania wysokonasycona dwutlenkiem węgla. ca2+ 187mg/l k+ 30,60 mg/l na+ 46,60 mg/l mg2+ 18,50 mg/l hco3- 769,00 mg/l so42- 24 mg/l cl- 4,10 mg/l f- 0,29 mg/l ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 2030 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU Ulica i numer: Zdrojowa 39 Kod pocztowy i miasto: 57-320 Polanica-Zdrój PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | - |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość soli | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,29 mg/l |
|---|---|
| Magnez | 18,5 mg/l |
| Potas | 30,6 mg/l |
| Wapń | 187,0 mg/l |
| Chlor | 4,1 mg/l |
| Sód | 46,6 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 769,0 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 24,0 mg/l |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |