Opis szczegółowy
Mleczny napój kawowy o smaku czekoladowym.Homogenizowany. Sterylizowany. Kawa Arabica Starbucks
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | czekoladowy |
| Działanie | Pobudzające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,9 % (75 %), kawa arabica starbucks (19,3 %)(woda, ekstrakt kawy), cukier (5,2 %), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,4 %), naturallne aromaty, regulator kwasowości (węglany potasu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 75 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 272 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,7 g |