Starbucks Multiserve Caramel Macchiato 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowy format Starbucks® Multiserve dostępny w wariancie Caramel Macchiato to nasza rozkoszna mieszanka mocnego Espresso i kremowego mleka, z delikatną nutą karmelu. Oferując ten sam, wspaniały smak uwielbianych klasyków, napój jest dostarczany w wygodnym większym opakowaniu. Dziel się nią we własnym domu lub ogrodzie z przyjaciółmi, rodziną oraz gośćmi o każdej porze dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Kawowy, Karmelowy |
| Działanie | Odprężające, Chłodzące, Pobudzające, Odżywcze |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,8%(75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrakt z kawy)(20,1%), cukier (4,7%), aromat (zawiera mleko), regulator kwasowości (węglany potasu), stabilizatory (guma gellan, karagen). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-12-06 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Fsc-std-40-004 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Nowy format starbucks® multiserve dostępny w wariancie caramel macchiato to nasza rozkoszna mieszanka mocnego espresso i kremowego mleka, z delikatną nutą karmelu. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w temperaturze do +5 °c i spożyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząśnij przed otwarciem. pij schłodzone. dziel się nią we własnym domu lub ogrodzie z przyjaciółmi, rodziną oraz gośćmi o każdej porze dnia. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 263 kJ |
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 37 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu, E418 Guma gellan, E407 Karagen |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Stabilizator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Brązowy jednorodny płyn po wstrząśnięciu, kolor brązowy, konsystencja płynna zapach i smak karmelowy, mleczny z nutą karmelu |
|---|