Starbucks Frappuccino Mocha 250ml X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Poznaj sekret niepowtarzalnego smaku kremowej czekolady z kawą i rozwiąż zagadkę tajemniczego połączenia zamkniętego w butelce. Otwórz się na nowe doznania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Kawowy, Czekoladowy, Kakaowy, Mleczny |
| Działanie | Pobudzające, Orzeźwiające, Chłodzące |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 2% (75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrakt z kawy)(18,9%), cukier (5,5%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,4%), regulator kwasowości (węglany potasu), aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-01-30 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Bv-coc-015111/bv-cw-015111 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Poznaj sekret niepowtarzalnego smaku kremowej czekolady z kawą i rozwiąż zagadkę tajemniczego połączenia zamkniętego w butelce. Otwórz się na nowe doznania. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | Schłodzone |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząśnij przed otwarciem. Pij schłodzone. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 282 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawiera substancje słodzące. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | słodkie mleko z kawą, jasnobrązowy jednorodny płyn po wstrząśnięciu |
|---|