Opis szczegółowy
Poznaj smak i aromat kawy Starbucks Frappuccino Sip Of Joy, gotowa, by po nią sięgnąć, gdy tylko masz ochotę. To doskonałe połączenie charakterystycznego dla Starbucks-a espresso i kremowego mleka, uzupełnione rozpływającym się w ustach karmelem i słodkim, czekoladowym brownie. Smak, którego nie można przegapić.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | kawowy, mleczny, Karmelowy, czekoladowy |
| Działanie | Chłodzące, Orzeźwiające, Odprężające, Pobudzające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,9 % (75 %), kawa arabica starbucks (19,8 %) (woda, ekstrakt kawy), cukier (4,7 %), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,3 %), naturalne aromaty, regulator kwasowości (węglany potasu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-09-15 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2028-05-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Limitowana edycja starbucks frappuccino 250ml otwórz i doświadcz chwili przyjemności dzięki połączeniu aromatycznej kawy arabica starbucks, akasmtnego mleka podkęconego o ciągnące się toffi i rozpieszczający podniebienie miód. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 75 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej pić schłodzone. przed otwarciem delikatnie wstrząsnąć. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 258 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Zapach i smak słodkiego mleka z nutami kawy, karmelu, i brownie , konsystencja lekko kremowa, jasnobrązowy płyn po wstrząśnięciu |