Spray na karaluchy i prusaki Down Control Max 300 ml Target
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach, zwłaszcza: prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona i innych. Preparat charakteryzuje się dobrą skutecznością na powierzchniach gładkich (glazura, terakota, szkło, powierzchnie metalowe).
Parametry produktu
| Rodzaj | Aerozol |
|---|---|
| Skład | Cypermetryna (0,50 g/100 g) tetrametryna (0,20 g/100 g) geraniol (0,01g/100 g) |
| Sposób użycia | Pomieszczenie w którym będzie wykonywany zabieg należy odpowiednio przygotować: wynieść zwierzęta, zabezpieczyć akwaria i terraria, artykuły spożywcze oraz wszelkie przedmioty codziennego użytku. wstrząsnąć przed użyciem. rozpylać z dala od twarzy, opryskiwać z odległości 30cm miejsca gnieżdżenia się owadów ( okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przedmiotów co, rur wodociągowych itp.). zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. czas opryskiwania powierzchni około 2m2 powinien wynosić 30 sek. pomieszczenie po skończonym zabiegu należy pozostawić zamknięte przez 1-2 godz. po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godzi. produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego oprysk można wykonać bezpośrednio na zwalczane insekty. |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | H222 skrajnie łatwopalny aerozol h229 pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem h410 działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: p102 chronić przed dziećmi. p210 przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. p211 nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. p251 nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. p261 unikać wdychania rozpylonej cieczy. p410+p412 chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 ºc/122 ºf. p501 zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Gwarancja | 24 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 7968/20 |
| Substancje aktywne | Cypermetryna (0,50 g/100 g) tetrametryna (0,20 g/100 g) geraniol (0,01g/100 g) |
| Zakres stosowania | Na karaluchy i prusaki |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/91/02/910294.pdf |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02), Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H222 skrajnie łatwopalny aerozol h229 pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem h410 działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: p102 chronić przed dziećmi. p210 przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. p211 nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. p251 nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. p261 unikać wdychania rozpylonej cieczy. p410+p412 chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 ºc/122 ºf. p501 zawartość/pojemnik usuwać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych lub postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tamark s.a. ulica i numer: przemysłowa 5 kod pocztowy i miasto: 84-110 kartoszyno pl |
| Zawartość nominalna | 300 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |