Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu. Mleko UHT do spieniania gostyńskie 3,2% 1 litr X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
jest doskonałe do przygotowania mlecznej pianki w ekspresach z wykorzystaniem ręcznego spieniacza. Można zastosować do innych celów kulinarnych na ciepło i na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość tłuszczu | 3,2 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia lub wyrobów kulinarnych |
| Składniki | Mleko surowe spełniające wymagania aktualnego prawa żywnościowego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska w gostyniu ulica i numer: wielkopolska 1 kod pocztowy i miasto: 63-800 gostyń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego uzycia lub do celów kulinarnych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 258 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |