Spodek 17cm Victoria Hotel
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Prezentowany fason charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony spodek tworzy idealne połączenie z bulionówką 32 victoria hotel. Wyżej wymieniony wyrób nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Spodek |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (SxWxG) | 17 x 17 x 2 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Zawartość zestawu | 1 spodek 17cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |