'Spirytus rektyfikowany 95% 350ml X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
SPIRYTUS REKTYFIKOWANY 95% - w odróżnieniu od innych producentów posiadamy aż 488 półek destylacyjnych, które umożliwiają 7-krotną destylację, dzięki czemu uzyskujemy krystalicznie czysty alkohol bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych w tym metanolu (0 PPM).
Parametry produktu
| Rodzaj | Spirytus |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 95 % obj. |
| Pojemność | 350 ml |
| Smak - ogólnie | Klasyczny (classic) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,64 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bzk alco sa ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |