Spichlerz Rusiecki Świeżonka szlachecka w marynacie 280g X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
świeżonka przygotowana została z mięsa wieprzowego oraz podsmażonej cebulki w aromatycznej marynacie. Prawdziwy delikates dla najwybredniejszych smakoszy kuchni staropolskiej.
Parametry produktu
| Składniki | mięso wieprzowe 84%, cebula, koncentrat pomidorowy, skrobia modyfikowana, sól, cukier, przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, suszone pomidory), hydrolizat białka sojowego, cebula, czosnek, liście selera, natka pietruszki, papryka ostra, ekstrakt drożdżowy, substancja żelująca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier karmelizowany, suszony koncentrat soku z cytryny, aromat. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pamapol S.A. Ulica i numer: Wieluńska 2 Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1044 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |