Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Krakowska 280g X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalna, polska kiełbasa krakowska przygotowana na bazie wysokiej jakości mięsa z szynki wieprzowej. Ciekawy, wyraźny smak zawdzięcza doskonale dobranej mieszance przypraw: gałki muszkatołowej, pieprzu czarnego i czosnku. produkt przygotowany bez glutaminianu monosodowego. Krakowska kiełbasa zawiera 82% mięsa wieprzowego.
Parametry produktu
| Składniki | Mięso wieprzowe 82 %, woda, sól, przyprawy, stabilizator: trifosforany; białko wieprzowe kolagenowe, substancja żelująca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku eucheuma; cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pamapol S.A. Ulica i numer: Wieluńska 2 Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 32 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 221 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 288 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 917 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1198 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16,6 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |