'Special Reserve Porto Cruz 19% 750 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wzmocnione wino portugalskie dojrzewające przez 7 lat w dębowych beczkach. Marka numer 1 na świecie. Idealny jako aperitif podawany w temperaturze pokojowej. Idealnie komponuje się z foie gras lub migdałami i orzechami laskowymi do aperitifu.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 19 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,31 kg |
| Region pochodzenia | Porto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Winnica | Quinta de Ventozelo |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|