Opis szczegółowy
Żelki o smaku tropikalnych owoców w kwaśnej posypce
Parametry produktu
| Rodzaj | Z posypką |
| Smak | Kwaśny, Owoce tropikalne |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Składniki | Cukier, syrop cukru inwertowanego, syrop glukozowy, skrobia, kwasy (kwas winowy, kwas cytrynowy),barwniki(antocyjany, ekstrakt z papryki), aromaty, regulator kwasowości(wodorotlenek sodu). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: compass fmcg sp. z o.o. ulica i numer: nagodziców 3/92 kod pocztowy i miasto: 03-188 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 364 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1546 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 77 g |
| Zawartość węglowodanów | 90 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |