Sos thai chili BIO 210 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Klarowna, słodko-ostra kompozycja z imbirem i czosnkiem dodaje lekkości i błysku potrawom. Roślinna baza bez zbędnych dodatków. Idealna do spring rollsów i pieczonych warzyw.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, surowy cukier trzcinowy*, 17% papryka* (chili*, papryka* w różnych proporcjach), ocet brandy*, skrobia z tapioki*, sól morska, imbir*, czosnek*, substancja zagęszczająca: guma guar*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 594 kJ/ 142 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 34 g |
| Cukry | 31 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 1.2 g |