Sos sałatkowy ogrodowy Knorr 0,7kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonały jako klasyczny sos vinaigrette lub baza do wielu wariantów autorskich sosów sałatkowych.
Orzeźwiający ziołowo-cytrynowy smak.
Doskonale łączy się ze wszystkimi rodzajami sałat jak np. lodowa, pekińska, roszponka, rukola.
Świetny do kapusty białej czy pekińskiej do bezpośredniego przyprawienia przy przygotowywaniu surówki lub do doprawiania ryb np. łososia.
Parametry produktu
| Typ | W proszku |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Przeznaczenie | Jako klasyczny sos vinaigrette lub baza do wielu wariantów autorskich sosów sałatkowych. |
| Składniki | Sól, cukier, skrobia modyfikowana ziemniaczana, maltodekstryna, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), natka pietruszki (5,5%), regulator kwasowości (octany sodu), kwas (kwas cytrynowy ), gorczyca mielona, cebula (3%), laktoza, szczypiorek (2,5%), olej palmowy, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), ekstrakt drożdżowy, pieprz czarny (0,9%), kurkuma, czosnek w proszku (0,3%). |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozpuść 100 g produktu w 700 ml wody, dodaj 200 ml oleju roślinnego i dobrze wymieszaj. Po ok. 10 minutach wymieszaj ponownie i zaserwuj z sałatą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 870 kJ |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |