Sos pesto z bazylia 190 g PONTI X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
receptura, która zaskakuje świeżością aromatycznej bazylii i orzechowym delikatnym smakiem potwierdza autentyczność i wybitną jakość tego produktu. Pesto z bazylią Ponti świetnie smakuje z makaronem, ale również jako składnik dań mięsnych, rybnych, sałatek a także do smarowania grzanek.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Przeznaczenie | do spożycia |
| Składniki | olej słonecznikowy, bazylia 28%, płatki ziemniaczane, ser Grana Padano DOP 4% (mleko, sól, podpuszczka, konserwant: liozym białka jaja kurzego), orzechy nerkowca, sól, oliwa extra vergine, cukier, orzechy pini 1%, ser Pecorino Romano DOP 0,8% ( mleko owcze, sól, podpuszczka), regulator kwasowości: kwas mlekowy, błonnik roślinny, czosnek 0,4%, aromat. |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 170 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 547 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2256 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 54 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |