Sos kimchi no moto momoya 450 g/6/4
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Chili |
| Smak | Ostry |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Przeznaczenie | Baza |
| Składniki | Woda, czosnek, bulion (woda, ekstrakt z kałamarnic -mięczaki, ekstrakt z bonito - ryby, wodorosty morskie, wzmacniacz smaku: e621, regulator kwasowości: e363 ), syrop glokozowo - fruktozowy*, jabłka, ocet*, pomarańcze, czerwony pieprz, marynowane warzywa (cebula dymka, kapusta chińska, sól), hydrolizat białka soi, imbir, regulator kwasowości:e330, substancja zagęszczająca:e415, barwnik:e160 |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Producent: | kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Krótki opis marketingowy | Baza popularnej koreańskiej potrawy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 94 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 13,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 11,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,9 g |
Inne informacje
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |