Sos habanero hot BIO 140 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Soczysta ostrość chili habanero podkręca smak już od kilku kropli. Warzywne tło i naturalna słodycz tworzą przyjemną równowagę. Dla miłośników ognistego akcentu bez kompromisów w składzie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
ocet brandy*, papryka czerwona*, marchew*, woda, surowy cukier trzcinowy*, 6% chili habanero*, sok cytrynowy* z koncentratu soku cytryny, sól morska, koncentrat pomidorowy* pojedyńczo skoncentrowany, papryczki chili*, mielony pieprz cayenne*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 246 kJ/ 59 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 11 g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | 0 g |