Sos do makaronu bolognese BIO 350 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyrazisty sos pomidorowy inspirowany włoską tradycją. Naturalny skład bez dodatku cukru i konserwantów. Doskonały do makaronów, kasz lub dań warzywnych.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni.
Składniki
włoskie pomidory dojrzewające w słońcu (89,5%)*, cebula (7,8%)*, bazylia*, czosnek*, sok z cytryny*, oliwa z oliwek Extra Virgin*, sól morska, pietruszka*, czarny pieprz*, tymianek*, oregano*, nasiona kopru włoskiego*. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznych.
Informacje o produkcie
Marka: MR ORGANIC
Kraj pochodzenia: WLOCHY
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 150 kJ / 36 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 5.1 g |
| Cukry | 5 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0.47 g |