Sos chilli Sriracha Uni-Eagle 740 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 740 ml |
| Rodzaj sosu | Chili |
| Smak | Pikantny, Ostry |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Sos chili Sriracha Uni-Eagle dobrze komponuje się z frytkami, kanapkami, przekąskami, skrzydełkami z kurczaka, makaronem, pizzą, jajkami czy Sushi. Dodając sos sojowy i cukier można wyczarować wszechstronne dipy do potraw. |
| Składniki | papryka chili 56%, czosnek, cukier, sól, cukier trzcinowy, stabilizator: ksantan |
| Zawartość netto | 815 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Producent: | KK Polska sp z o.o.Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 402 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 402 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 5,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |