Sos chili czosnkowy 200g TAO TAO X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czosnkowy sos chili TaoTao to kombinacja pikanterii papryczek chili oraz aromatycznego czosnku. Ten tajlandzki przysmak stanowi idealny dodatek do mięs, makaronów warzyw i ryb. Wspaniale podkreśla smak dań przyrządzanych na grillu, polecany również jako składnik dipów
Parametry produktu
| Pojemność | 175 ml |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Czosnkowy sos chili TaoTao to kombinacja pikanterii papryczek chili oraz aromatycznego czosnku. Ten tajlandzki przysmak stanowi idealny dodatek do mięs, makaronów warzyw i ryb. Wspaniale podkreśla smak dań przyrządzanych na grillu, polecany również jako składnik dipów |
| Składniki | czerwona papryka chili (34%), woda, cukier, czosnek (8%), sól, ocet, skrobia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa |
| Zawartość netto | 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze 5-25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 30 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 4,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 20,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 23,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |