Sos bolognese dla dzieci po 12 miesiącu życia BIO 190 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny, szybki w przygotowaniu i smaczny sos bolognese z wysokiej jakości wołowiną, pomidorami, marchewką i bazylią. Stworzony z miłością i myślą o dzieciach tych małych, jak i tych dużych! Przyjazna dla dzieci formuła bez dodatku cukru, wykonany wyłącznie z certyfikowanych składników rolnictwa ekologicznego bez składników modyfikowanych genetycznie, substancji konserwujących, barwników i aromatów, bez laktozy, bez dodatku cukru.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
pomidory* 54%, wołowina* 20%, pasta pomidorowa* 8%, woda, marchew* 4%, przecier jabłkowy* 4%, cebula* 3%, oliwa z oliwek* 1%, sól morska, przyprawy*, czosnek*, bazylia*. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 308 kJ/ 74 kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 5.3 g |
| Cukry | 3.6 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 5.2 g |
| Sól | 0.3 g |