Opis szczegółowy
Nowa Soplica Cytryna-Pigwa to idealne połączenie orzeźwiającego smaku dwóch owoców i najwyższej jakości Soplicy.
Dzięki kwaskowatej cytrynie, wzbogaconej delikatnie kwaśną pigwą, ma przyjemny posmak i zachwyca lekkością.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
| Smak | Cytrynowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 90 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 50 ml |